Easy Black Latte. Rozpuszczalna kawa z węglem aktywnym

Polub nas:

Dawniej wszystkie babcie w codziennej apteczce posiadały aktywny węgiel w postaci ciemnych pastylek. Przez wiele lat zapomniano o jego fenomenalnych wartościach oraz niepowtarzalnej skuteczności, po to, aby obecnie ponownie zacząć doceniać skuteczność leczniczego węgla, nazywanego także jako aktywny węgiel czy węgiel aktywowany.

Aktywny węgiel posiada skuteczne dla organizmu działanie, i gdyby tak połączyć je ze swoimi lubianymi dziennymi zwyczajami? Cóż z tego mogłoby nastać? O tym za moment. Przedtem dowiedzmy się jakie zalety posiada węgiel aktywny, jakie ma zastosowanie i dlaczego należałoby go przyjmować?

Właściwości węgla aktywnego:

  • ułatwia wyeliminować wzdęcia, niestrawność,
  • zwalcza biegunki i zatrucia żywieniowe,
  • eliminuje przebarwienia zębów dostrzegalne najczęściej u osób spożywających pokaźne ilości kawy czy palących papierosy,
  • pomaga uporać się z zatruciami lekami i związkami chemicznymi,
  • wspomaga uwalnianie układu poprzez eliminację toksyn,
  • redukuje podrażnienia cery oraz przyspiesza gojenie się.
  • poprawia odcień skóry, zwłaszcza w przypadku skóry tłustej oraz pokrytej przebarwieniami.

Zastosowanie aktywnego węgla

Aktywny węgiel stosowany jest przeważnie w kosmetyce – użytkowany jest w maseczkach oczyszczających albo w trakcie stosowania zabiegu rozjaśniania zębów. Ma jednakże szeroko rozumiane zastosowanie w eliminowaniu różnorodnych niedogodności przewodu żywnościowego. Aktywny węgiel przepisywany jest w przypadku usuwania:

biegunek – węgiel leczniczy posiada właściwości zespalające, dzięki temu absorbuje toksyny i bakterie wywołujące biegunkę i wraz z nimi jest usuwany z organizmu. Przykrywa również powierzchnią osłonową błonę śluzową układu pokarmowego oraz ochrania ją przed niekorzystnymi substancjami.

 

>> SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ KAWY Z AKTYWNYM WĘGLEM EASY BLACK LATTE <<

 

zatruć pokarmowych – aktywny węgiel spaja nie tylko bakterie i toksyny. Pomaga również uwolnić przewód pokarmowy od substancji chemicznych, przez które został zatruty. Warto jednak wiedzieć, że aktywny węgiel powinien być podany do 1 godz od zastosowania trucizny a jego dawka musi być choć dziesięć razy większa od porcji toksyny.

nadwagi – węgiel aktywny przyswaja podobnie kwasy tłuszczowe z pokarmów i przeciwdziała ich wchłanianiu. Dodatkowo pomaga uwolnić organizm od odkładających się w nim toksyn, a co za tym idzie oddziałuje pozytywnie na poprawienie procesów trawiennych.

Easy Black Latte -kawa z aktywnym węglem

Idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla miłośników kawy jest Easy Black Latte. To apetyczna rozpuszczalna kawa, zawierająca w swoim składzie węgiel aktywny, dzięki czemu bez odchodzenia od swojego nawyku picia porannej kawy można wesprzeć trawienie, dając organizmowi właściwą dawkę węgla leczniczego, który usunie z niego niebezpieczne substancje, przywróci zdrową pracę przewodu pokarmowego i nie pozwoli, aby kwasy tłuszczowe zostały przez niego wchłonięte. Tym samym kawa zapewnia organizmowi doskonały detoks, eliminując przy tym również wzdęcia oraz odczucie ciężkości.

easy black latte

W składzie Easy Black Late odszukać także można olej MCT. To olej, który zawiera zdrowe dla organizmu średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które nie gromadzą się jako tłuszcz, natomiast są źródłem energii. Oprócz tego olej MCT wspomaga proces termogenezy, mianowicie zamiany tłuszczu w energię. Korzyścią, którą przysparza olej MCT jest również dłużej trwające odczucie napełnienia, co sprawia, że dłużej nie doznajemy głodu, więc spożywamy mniejsze ilości pokarmów.

Polub nas: