EleverLash- Rewolucja do rzęs

Polub nas:
Rzęsy są jednym  głównych atrybutów wszystkich kobiet. Podkręcone i  długie  dodają kobietom pewności siebie i sprawiają, że czują się wyjątkowo.  Pielęgnacja rzęs to zespół czynności mających na celu utrzymanie ich w dobrej kondycji. Brwi i rzęsy oprócz roli estetycznej pełnią również funkcję ochronną. Chronią przed kurzem, brudem, potem spływającym z czoła, innymi drobinkami oraz przed promieniami słonecznymi. Codzienne makijaże, barwienie henną , doklejanie sztucznych rzęs prowadzi do osłabienia a w rezultacie do łamania i wypadania rzęs.
EleverLash- Rewolucja do rzęs

 

Aby nasze rzęsy były mocne i grube należy je pielęgnować i o nie dbać. Przeszukując internet  znajdziemy bardzo ciekawy produkt EleverLash, odżywkę która raz na zawsze pozwoli uporać się z łamliwymi i wypadającymi rzęsami. Drogie i skomplikowane zabiegi dzięki niej nie będą koniecznością. Więc zacznijmy od początku.

Wszechstronne działanie

Właściwą i regularną pielęgnację tych niewielkich włosków otaczających gałkę oczną spychamy zazwyczaj na plan dalszy, zajmując się innymi częściami naszej twarzy. Jednakże takie postępowanie to prosta i najszybsza droga nawet do całkowitej utraty albo co najmniej znacznego osłabienia oraz przerzedzenia się rzęs. ÉleverLash Jest to wręcz rewolucyjne rozwiązanie, dające w rezultacie połączenie dbałości o zdrowie włosków tworzących rzęsy, z jednoczesnym zwiększeniem ich objętości oraz gęstości. Znane powiedzenie efekt „sztucznych rzęs” nabiera w przypadku tej odżywki całkiem nowego znaczenia, a końcowy rezultat prowadzonej z jej użyciem kuracji będzie zaskakujący.

Główne  korzyści  stosowania ÉleverLash?

  • Cały zabieg wykonasz w mniej niż minutę!
  • Po osiągnięciu zamierzonego efektu odżywkę wystarczy stosować 2 razy w tygodniu, w celu jego podtrzymania.
  • Pierwsze efekty mogą pojawić się już po 2 tygodniach stosowania.
  • Zabieg można wykonać samodzielnie, niemal w każdych warunkach.
  • Odżywkę można stosować mając założone sztuczne rzęsy – odżywka nie wpływa na jakość trzymania się kleju. Także możesz zacząć dbać o swoje naturalne rzęsy, nawet jeśli zdecydowałaś się przedłużyć je u kosmetyczki.
  • ÉleverLash można stosować przy makijażu permanentnym.

ÉleverLash – jak stosować

Oczywiście nie jest zalecane dla kobiet karmiących piersią. Wszyscy pozostali mogą używać odżywkę codziennie, najlepiej wieczorem po dokładnym umyciu i oczyszczeniu twarzy. ÉleverLash nakładamy dołączonym pędzelkiem na górną powiekę, podobnie jak eyelinerem, cienką kreską, czekając aż do całkowitego wsiąknięcia. Pierwsze efekty działania są widoczne już po 2  tygodniach, kurację warto jednak kontynuować, aż do uzyskania wszystkich pożądanych rezultatów.

Można śmiało stwierdzić, że ÉleverLash to pierwsza liga odżywek do rzęs chwaląca się tak skutecznym działaniem, ale i pozytywnymi opiniami licznej grupy konsumentów. Osoby, które stosowały EleverLash są zdumione prędkością działania, trwałych efektów i  braku skutków ubocznych. Co najważniejsze, chwalą ją również specjaliści, w tym i lekarze dermatolodzy. Dyskusja, na forach na temat tego produktu pokazuje wielkie zadowolenie  konsumentów a  opinie utrzymane są w zdecydowanie przychylnym tonie. Również  rekomenduje używanie ÉleverLash każdemu, kto chce mieć piękne i zdrowe rzęsy.

burn active

Polub nas:

One thought on “EleverLash- Rewolucja do rzęs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.