Hair care panda – żelki na zdrowe włosy

Polub nas:

Pewnie każda kobieta marzy o pięknych włosach. Dobrze wiecie, że fryzura może zmienić wszystko. Niezadbane, suche i postrzępione kosmyki wyglądają nieestetycznie. Piękne, zdrowe i lśniące włosy są pragnieniem większości kobiet.

hair care panda

Podstawowym i nadrzędnym warunkiem, by nasze włosy były zdrowe i ładne jest dobry stan naszego organizmu. To właśnie włosy są w dużej mierze wyznacznikiem nieprawidłowości dziejących się w naszym ciele. Unikanie stresu i odpowiednio zbilansowana dieta są podstawowym sposobem walki ze słabymi włosami. Składniki odżywcze dostarczane w pokarmie wraz z krwią transportowane są miedzy innymi do mieszków włosowych i cebulek.

U niektórych osób słabe włosy są efektem pewnych genetycznych uwarunkowań, inni mają problemy przez nieprawidłową dietę czy zbyt często wykonywane zabiegi fryzjerskie, a jeszcze inne osoby mogą zmagać się ze słabymi włosami, chociażby przez stresujący i mało higieniczny tryb życia.

W ostatnim czasie na rynku coraz więcej można usłyszeć o produkcie Hair Care Panda, który według zapewnień producenta ma efektywnie i bezpiecznie rozwiązywać te problemy.

Hair Care  Panda – czyli przepyszne żelki

Żelki Hair Care Panda to nic innego, jak kompleks witaminowy dla zmęczonych oraz zniszczonych włosów. Według producenta, w składzie każdej niepozornej żelki znajduje się prawdziwa bomba witaminowa, największe dostępne na rynku dawki, dzięki którym dość szybko można sobie poradzić z problemem wypadających włosów. Co najważniejsze produkt jest w 100 % wegański , wolny od żelatyny, nie sprawdzany na zwierzętach, a także wolny od alergenów. Hair Care Panda to żelki na włosy, które pokochasz od pierwszego zastosowania zarówno Ty, jak i matka natura !

Krótko o składzie i zaletach malinowych żelek

Posiada 11 wegańskich  składników z połączenia których powstaje produkt kompletny, który uczyni twoje włosy pięknymi jak do tej pory.

Biotyna– oczywiście pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Hare Care Panda ma jej w swoim składzie 5000% co daje jej największą możliwą dawkę w suplemencie diety.

Witamina A– Powoduje, że Twoja skóra będzie zdrowa jak również pełna blasku.

Witamina B6–  dzięki niej regulujemy aktywność hormonów

Witamina B1- Pomaga zachować zdrową skórę

Witamina E- Ochroni Twój organizm przed szkodliwym stresem oksydacyjnym

Selen– Pozwoli zatrzymać Ci piękne i zdrowe włosy

Niacyna– powoduje że skóra jest pełna witalności

Cynk- utrzymuje zdrowe paznokcie skórę i włosy

Dawkowanie:

Wegańskie żelki Hair Care Panda to jedna z najprzyjemniejszych form dbania o włosy. Suplementacja jest bardzo prosta, wystarczy, że po posiłku zjesz 2 słodkie, malinowe żelki i to na tyle! Ich cudowny smak, który odsyła nas w lata dzieciństwa sprawia, że z całą pewnością nie zapomnisz o codziennej dawce. Receptura bogata w cenne składniki sprawiła, że wegańskie witaminy Hair Care Panda spełnią wymagania najbardziej wymagających i nowoczesnych kobiet, dla których zdrowie i etyka stanowią prawdziwe wartości .Witaminy w formie malinowych żelek to maksymalna korzyść dla Ciebie i Twoich włosów!

Polub nas:

One thought on “Hair care panda – żelki na zdrowe włosy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.