JELLY BEAR HAIR – witaminy na włosy w żelkach!

Polub nas:

Piękne i zdrowe włosy dodają urody i zwiększają pewność siebie. Jednak stres, pośpiech dostarczają nam wymówek, żeby nie przykładać należytej uwagi do ich pielęgnacji.

jelly bear hair

Biotyna przede wszystkim kojarzy nam się z suplementem, po który sięgamy w celu poprawy stanu naszych włosów, a także skóry. Zdrowe, lśniące i piękne włosy są wizytówką niemalże każdej kobiety. Wielu z nas dodają uroku, a co głównie istotne: ich piękny wygląd przyprawia nas o dobry humor, jak również sprawia, że czujemy się znacznie bardziej atrakcyjne. Zdrowe włosy to także ważna informacja o stanie naszego zdrowia, który wszystkim wszem i wobec zapowiada, że jesteśmy zdrowi i czujemy się świetnie. Już jakiś czas temu Internet i serca milionów pań podbija nowy suplement diety wspomagający (rzekomo) wzrost włosów, oraz poprawiający ich kondycję i sprawiający, że stają się gęste, lśniące oraz przestają wypadać. Oczywiście mowa o witaminach – żelki na włosy Jelly Bear Hair.

Stosowanie Jelly Bear Hair to prosta, zdrowa i niezwykle efektywna forma dbania o piękno naszych włosów. Skład jest najmocniejszą stroną Jelly Bear Hair. Znajdziemy w nich aż 13 niezwykle istotnych dla zdrowia składników odżywczych, w dawkach zaspakajających nasze dzienne zapotrzebowanie nawet w 500%!

JELLY BEAR HAIR

Krutko o  składzie: Piekielne żródło witamin!!!!

1.Biotyna (500% RWS*)- Dzięki Niej Włosy Są Gęstsze, Lepiej Się Układają, Ale Przede Wszystkim Są Zdrowsze, Mocniejsze I Mniej Wypadają.

2.Witamina E (200 % RWS*) – Wpływa Na Nawilżenie Skóry I Włosów, Dzięki Czemu Włosy Stają Się Lśniące I Zdrowe.

3.Witamina A (100 % RWS*) – Gdy Nie Dostarczymy Odpowiedniej Dawki Witaminy A Nasze Włosy Będą Suche, Zniszczone, Podatne Na Uszkodzenia Mechaniczne,

4.Witamina B6 (200 % RWS*) – To Składnik Wspomagający Prawidłowy Wzrost Włosa, Ale Także Ochraniający Je Przed Chorobami I Niekorzystnymi Czynnikami

5.Kwas Pantotenowy (200 % RWS*) –Wspomaga Prawidłowe Wzrastanie Włosów. Dzięki Niej Nasze Włosy Będą Odporniejsze Na Zimno,

6.Niacyna (200 % RWS*) –  Stymuluje Naturalny Kolor Włosów. Działa Nawilżająco, Ale Także Przeciwłupieżowo.

7.Kwas Foliowy (200 % RWS*) – Zapewnia Włosom Prawidłowy Wzrost I Zdrowy Wygląd.

8.Witamina B12 (200 % RWS*) – Braki Tej Witaminy Wpływają Na Wyjałowienie Naturalnego Koloru Włosów (Szczególnie Ciemnych) Oraz Nadmierne Ich Wypadanie.

9.Miedź (100 % RWS*) – Wzmacnia Nasze Włosy I Nadaje Im Lekkości I Sprężystości. Ma Korzystny Wpływ Na Rozdwajające Się Końcówki Oraz Koloryt Naszych Włosów.

10.Cynk (100 % RWS*) – Działanie Cynku Wpływa Prawidłową Budowę Struktury Włosa.

11.Selen (100 % RWS*) – To Składnik, Który Powinniśmy Spożywać, Gdy Nasze Włosy Pozbawione Są Blasku I Stają Się Bardziej Łamliwe.

12.Tiamina (100 % RWS*) – Pełni Ona Przodującą Rolę W Gospodarce Gruczołów Łojowych. Nieprawidłowy Poziom Tiaminy Często Jest Przyczyną Nadmiernie Przetłuszczających Się Włosów.

13.Mangan (100 % RWS*) – Niedobory Manganu Objawiać Się Mogą Łamliwością Włosów, Rozdwojonymi Końcówkami, Niezdrowym Wyglądem Włosa A Także Nadmiernym Ich Wypadaniem.

Działanie Jelly Bear Hair zostało potwierdzone przez setki zadowolonych klientów. Jelly Bear Hair to pomarańczowe żelki skierowane do osób, które mają dosyć konwencjonalnych tabletek i kapsułek i szukają skutecznego sposobu na wzmocnienie włosów. Jelly Bear Hair dzięki szerokiemu spektrum działania skierowany jest do osób, których pogorszony stan włosów wynika z nieodpowiedniej diety, przebytych chorób, zmian hormonalnych, ciąży, farbowania ,jak i innych przyczyn. Innowacyjny skład preparatu pozwala na wzmocnienie i utrzymanie zdrowych i silnych włosów poprzez wielopoziomowe działanie.

To wspaniała alternatywa dla niewygodnego łykania tabletek, stosowania pracochłonnych wcierek, masek i odżywek czy rujnujących nasze portfele zabiegi pielęgnacyjne w salonach urody.

 

Polub nas:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.