Sposób na wypadanie włosów

Polub nas:

Wypadanie włosów to naturalny proces jeśli jednak jest wzmożony staje się uciążliwą i trudną w leczeniu dolegliwością. Co trzeci mężczyzna traci włosy między 25 a 45 rokiem życia. Czy istnieje sposób na zatrzymanie łysienia?

Przyczyny wypadania włosów

Nie należy lekceważyć nagłego silnego wypadania włosów. W młodym wieku nie powinno się to zdarzać. Chociaż w dużej mierze łysienie mężczyzn jest genetycznie uwarunkowane. Przyspieszone łysienie najczęściej jest spowodowane przez:

  • Choroby skóry, grzybica,  łojotokowe zapalenie skóry
  • Choroby tarczycy
  • Leki osłabiające struktury włosa
  • Źle zbilansowana dieta, nie dostarczająca wystarczającej ilości witamin, żelaza i cynku
  • Zła higiena, niewłaściwe kosmetyki
  • Silny długotrwały stres

Sposób

Nie powinno się lekceważyć żadnej z przyczyn. Trzeba zacząć działać od razu. W znacznej mierze może pomóc Vita Hair Man. Produkt przeznaczony tylko dla mężczyzn pozwoli zapobiec nieodwracalnej utracie włosów. Dzięki niemu odrosną nowe, mocne i zdrowe włosy. Preparat został skomponowany tak by pomóc w leczeniu przyczyn. Recepturę oparto na naturalnych składnikach nie powodujących skutków ubocznych. Niezależnie od przyczyny wypadania włosów powoduje stymulację wzrostu nowych. Dostarcza idealne dawki substancji odżywczych, dzięki czemu doskonale odżywia włosy. Są nawilżone, nie łamią się. Używając Vita Hair Man można do późnej starości zachować naturalny kolor włosów.

Skład

Suplement zawiera l – cysteinę, bardzo istotny aminokwas odpowiedzialny za prawidłową budowę włosa. Ważny w procesie syntezy keratyny i kolagenu, usuwa toksyny z organizmu, przeciwdziała procesom starzenia się skóry, wzmacnia włosy, dzięki czemu nie łamią się i są nawilżone. W składzie Vita Hair Man jest również aminokwas  l – metionina, także aminokwas, będący silnym antyoksydantem niszczącym wolne rodniki oraz jednocześnie składnikiem budulcowym włosów, skóry oraz paznokci. Uczestniczy w procesach prowadzących do syntezy białek i kolagenu. Vita Hair Man zawiera witaminy B6, A, E, cynk, miedź które są niezbędne w diecie jeśli chcemy mieć zadbane włosy. Zadowoleni kuracjusze chwalą naturalny skład i potwierdzają działanie.

Dawkowanie

Do powstrzymania procesu łysienia wystarczą 2 kapsułki Vita Hair Man dziennie. Jedna rano, druga wieczorem. Po kilku tygodniach włosy przestają wypadać i zaczynają rosnąć. Aby uzyskać w pełni zadowalające rezultaty producent radzi by kuracja trwała 3 miesiące. Vita Hair Man polecają swoim pacjentom trycholodzy. Decydując się na kurację, która ma zadanie spowodować wzrost włosów oraz zatrzymać łysienie, warto sięgnąć po sprawdzone środki, a VitaHairMan należy do najlepszych suplementów i cieszy się dużą popularnością u panów. Tabletki są bezpieczne i nie wywołują skutków ubocznych.

Naszym zdaniem stanowi to bardzo dobrą rekomendację. Każdy mężczyzna, który jest przywiązany do bujnej fryzury, a zaczyna tracić ją włosek po włosku, powinien rozpocząć kurację jak najszybciej. Suplement można zamówić prosto od producenta co daje gwarancję zakupu oryginalnego i skutecznego produktu.

 

Polub nas: