Suplementy na włosy – Ranking

Na zdrowie i wygląd włosów wpływa wiele czynników: zmiany hormonalne, tryb życia, dieta, zabiegi chemiczne (koloryzacja, trwała ondulacja), stres, warunki atmosferyczne, takie jak słońce, wiatr czy mróz. Z kolei każdy z nas marzy o pięknych, zdrowych i gęstych włosach i poszukuje właściwych kosmetyków do pielęgnacji włosów, które zapewnią oczekiwane rezultany. Należy jednak wiedzieć, że często przyczyną słabych, pozbawionych blasku i łamliwych włosów jest niedobór odpowiednich składniów. 

Poniżej przedstawiamy zestawienie pięciu najpopularniejszych, a zarazem najskuteczniejszych i o najwyższej jakości suplementów diety. Tworząc ranking wzięliśmy pod uwagę stosunek jakości do ceny, skuteczność, wydajność, skład, bezpieczeństwo stosowania oraz obsługę klienta.


Suplementy na włosy – Ranking

1. Hair Care Panda

Opis: Hair Care Panda żelki to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zadbać o kondycję swoich włosów. Bogactwo 11 składników zawartych w formule Vegan Biotin Complex™ wpływa pozytywnie na włosy każdego rodzaju, w tym: pozbawione witalności, osłabione zabiegami fryzjerskimi, ciążą, kuracjami hormonalnymi oraz nieprawidłową dietą. Hair Care Panda żelki to suplement diety przeznaczony do codziennego stosowania w celu wsparcia poprawy kondycji każdego rodzaju włosów. Produkt odpowiedni dla wegan.

ODWIEDŹ: WWW.HAIRCAREPANDA.PL

Działanie: Dzięki zawartości cennych substancji takich jak biotyna, tiamina, niacyna oraz wielu innych doskonale poprawiają kondycję włosów. Pomoże ci jeśli twoje włosy są osłabione zabiegami fryzjerskimi, ciążą czy źle zbilansowaną dietą.Dodaja włosa sprężystości i eliminują problem z nadmiernym ich wypadaniem.

Skład: biotyna (witamina B7), witamina E, tiamina (witamina B1) , witamina B6 (pirydoksyna), niacyna (witamina B3), kwas pantetonowy (witamina B5), kwas foliowy (witamina B9), witamina B12, cynk, witamina A, selen.

Stosowanie: Hair Care Panda żelki zaleca się przyjmować w ilości 2 żelek dziennie po posiłku. Przed połknięciem dokładnie pogryź. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Wyróżnienia: Hair Care Panda jest pod opieką renomowanej marki NobleHealth.

Pisali o nich:

 

 

2. Jelly Bear Hair

Opis:  Poprawia Złą kondycje włosów która, bierze się z niedostatecznej troski lub czynników zewnętrznych. Jelly Bear Hair zawiera aż 500% rekomendowanej dawki biotyny w dziennej porcji, a także 12 innych składników, które zadbają o zdrowie Twoich włosów. Jelly Bear Hair jest w postaci pysznych pomarańczowych żelek.

Działanie: Jelly Bear Hair przeznaczony jest przede wszystkim dla osób cierpiących z powodu nieustannego wypadania oraz ogólnego osłabienia kondycji włosów. 100% rekomendowanej dawki miedzi sprawi, że kolor i blask  włosów będzie pod pełną ochroną .

ODWIEDŹ: WWW.JELLYBEARHAIR.PL

 Skład: Jelly Bear Hair to biotyna aż 500%, witamina E, tiamina, witamina B6, niacyna,kwas pantetonowy, kwas foliowy, witamina B12, cynk, witamina A, miedź, mangan, selen w dawkach zapewniających Ci opiekę nad Twoimi włosami.

Stosowanie: Zalecana porcja do spożycia to 2 żelki dziennie między posiłkami. Przed połknięciem należy dokładnie pogryź żelki. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się stosować preparat przez minimum 3 miesiące. Pamiętajmy, optymalne efekty mogą być zróżnicowane poprzez indywidualne różnice w budowie ciała.

Wyróżnienia: Podczas majowego plebiscytu Bestsellery Roku 2018 organizowanego przez magazyn Law Business Quality marka Jelly Bear Hairzostała nagrodzona jako najlepszy kosmetyk na włosy.

 

 

3. Follixin

Opis: jest suplementem diety, który dzięki wspomaganiu dwustopniowej, naturalnej odbudowy włosów odmładza zatkane pory i wzmacnia cebulki włosów, przez co pozwala na porost włosów i jednocześnie zapobiega dalszemu wypadaniu włosów. Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, który działa  przeciwłupieżowo i zapobiega wypadaniu włosów. Wpływa także na ich elastyczność i witalność włosów.

Działanie: Otwiera szczelinę cebulki i pogrubia pochewkę każdego włosa aby wzmocnić je i ożywić uśpione regiony skóry głowy. Poprzez skórę głowy wzmacniane są także zdrowe cebulki. Działa od wewnątrz. Otwiera szczelinę cebulki i pogrubia pochewkę każdego włosa aby wzmocnić je i ożywić uśpione regiony skóry głowy. Stymuluje ponowny wzrost włosów w zniszczonych cebulkach.

ODWIEDŹ: WWW.FOLLIXIN.PL

Skład: ekstrakt ze skrzypu polnego, witamina E, cynk, ekstrakt z pokrzywy, hydrolizat białek kolagenowych.

Stosowanie: Rekomendowana dawka to 2 kapsułki dziennie. W niektórych przypadkach, aby osiągnąć lepsze i szybsze rezultaty, zalecana jest większa dawka. Należy skonsultować się ze swoim dermatologiem, endokrynologiem lub dietetykiem w kwestii zwiększenia dawki.

 

 

4. Profolan

Opis: jest produktem przeznaczonym dla mężczyzn mających problem z łysieniem i    siwieniem włosów – przywraca im naturalny kolor. Wykorzystana formuła stymuluje cebulki włosowe i wzmacnia meszek włosowy. Nowoczesna formuła Grow3 wykorzystana w tym suplemencie jest w 100 % naturalna i bezpieczna.

Działanie: Preparat Profolan składa się z naturalnych i w pełni bezpiecznych dla zdrowia substancji. Jednak ich działanie jest zwykle długotrwałe, tak, że korzystne efekty możemy osiągnąć po dziewięćdziesięciu dniach regularnego używania preparatu.

ODWIEDŹ: WWW.PROFOLAN.PL

Skład: Głównym elementem suplementu Profolan jest formuła zwana Glow3, stanowiąca mieszankę skrzypu polnego, pokrzywy i aminokwasów. Preparat został ponadto uzupełniony o ważne dla wzrostu i kondycji włosa witaminy (E, B6, A, tiamina) oraz mikroelementy (cynk i miedź).

Stosowanie: Należy przyjmować 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku oraz obficie popić je szklanką wody.

 

 

5. Locerin

Opis: Locerin to produkt skierowany do kobiet, które chcą zadbać o zdrowie i wygląd swoich włosów zgodnie z naturą. To wieloskładnikowy suplement diety, który zawiera aż 16 składników aktywnych wspierających od wewnątrz wygląd Twoich włosów.

Działanie: Sekretem skuteczności tego suplementu jest jego zaawansowany, naturalny skład. Odpowiednio dobrane proporcje składników aktywnych zapewniają szybkie wzmocnienie Twoich włosów bez efektów ubocznych. Pomaga utrzymać ich wyrazisty i naturalny kolor, przy czym skutecznie redukuje ilość wypadających włosów.

ODWIEDŹ: WWW.LOCERIN.PL

Skład: W jego składzie znajdziesz tylko najlepsze składniki wspierające zdrowie włosów, są to m.in.: skrzyp polny, lucerna siewna, pokrzywa, bambus zwyczajny, biotyna, cynk, miedź, magnez, mangan, niacyna, witamina C, pieprz cayenne

Stosowanie: Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie między posiłkami. Preparat popić około 300 ml wody.