Zaśnik – dyfuzor melatoniny na sen

Polub nas:

Zapewne każdy z nas choć raz w życiu doświadczył problemów z zasypianiem. Dopóki są sporadyczne i nie trwają zbyt długo, nie powinny wzbudzać niepokoju i zmuszać nas do interwencji, choć dla poprawy własnego samopoczucia warto jak najszybciej uporać się z tym problemem. Problemy z zasypianiem mogą być spowodowane nadmiernym stresem w ciagu dnia, niewłaściwą higieną snu, zmianami hormonalnymi lub wiekiem. Co to oznacza? Nasz organizm, a dokładniej ujmując szyszynka produkuje hormon odpowiedzialny za regulację snu. Hormon nosi nazwę melatonina. Z wiekiem produkcja tego hormonu ulega obniżeniu, przez co mamy problemy z zasypianiem, często budzimy się w nocy lub robimy sobie drzemki w ciągu dnia. Na szczęście możemy regulować poziom melatoniny dostarczając ją organizmowi. Jedną z metod dostarczania tego hormonu organizmowi jest Zaśnik – dyfuzor melatoniny. Co to takiego?

zaśnik

Zaśnik – co to takiego?

Zaśnik to dyfuzor melatoniny czyli urządzenie wykorzystujące właściwości papierosa elektronicznego służące do dostarczenia organizmowi odpowiedniej dawki melatoniny, tak by wyeliminować problemy z zasypianiem. W przeciwieństwie do e-papierosa dyfuzor melatoniny nie zawiera w swoim składzie  nikotyny, a także CBD, THC, żadnych nielegalnych substancji, ani substacji uzależniających czy psychoaktywnych. Zaśnik zawiera za to 0,5 mg melatoniny w jednym wdechu. W składzie znalazły się również lawenda i rumianek, które od zarania dziejów słyną ze swoich właściwości uspokajających, wyciszających i wspomagających zdrowy sen.

Zaleca się, by dziennie stosować ok 7-10 wdechów. Producent zapewnia, że Zaśnik – dyfuzor melatoniny wystarcza na 500 wdechów, co przy szybkim przeliczeniu daje nam dwumiesięczną kurację w cenie 49,99 zł, bowiem tyle należy zapłacić za jeden dyfuzor melatoniny. Zaśnik nie posiada wymiennych liquidów, co sprawia, że jest to urządzenie jednorazowego użytku. O wyczerpaniu liquidu z melatoniną informuje lampka, która świeci przy każdym użyciu. Kiedy przestaje się zapalać należy wymienić dyfuzor na nowy.

Należy wspomnieć, że dyfuzor melatoniny został przebadany i przetestowany pod kątem bezpieczeństwa stosowania i skuteczności. Posiada niezbędne badania i certyfikaty oraz wiele pozytywnych opinii ekspertów i klientów. Za sprawą w pełni bezpiecznego składu Zaśnik nie wywołuje żadnych niepożądanych efektów, nie osłabia koncentracji, nie otumania. Za sprawą składników naturalnego pochodzenia zapewnia zdrowy, spokojny sen.

Zaśnik swoją popularność zyskał nie tylko dzięki wysokiej skuteczności, ale również za sprawą wygody i innowacyjniej formy stosowania. Po leżący na nocnej szafce dyfuzor melatoniny zdecydowanie łatwiej i wygodniej sięgnąć niż na przykład parzyć niekoniecznie przyjemne w smaku ziółka czy stosować tabletki zawierające w swoim składzie wiele szkodliwych substancji.

By uzyskać więcej informacji warto odwiedzić stronę www.zasnik.pl lub jego profil na Instagramie TUTAJ.

Polub nas: